ŽLUTÉ LÁZNĚ HRAJÍ BARVAMI. VEZMI SI LÁZEŇSKOU POHODU S SEBOU.

more

Kategorie

For

type

size

Colour

26 products

Žluté lázně

Unikátní přírodní areál městské pláže u Vltavy v samém centru Prahy je sportovní, společenské a kulturní centrum hlavního města. 

Prestižní agentura Lonely Planet vyhodnotila Žluté lázně v Top10 nejkrásnějších evropských areálů městských pláží. Žluté lázně, díky své velké rozloze (36 000 m2), nabízí široké možnosti aktivního i pasivního trávení volného času pro všechny věkové kategorie, sportování a odpočinek. 

Nedílnou součástí jsou i restaurace, bary, pizzerie, otevřené grily a stánky s občerstvením. Bohatá nabídka rychlého občerstvení a možnost klidného posezení v některé z klasických restaurací je schopna uspokojit všechny požadavky návštěvníků.

Areál Žlutých lázní je díky své rozloze a rozmanitosti, také vyhledávanou a velice oblíbenou lokalitou pro pořádání velkých či menších kulturních a společenských akcí.

Velmi pestrá a atraktivní je i nabídka sportovišť a sportovního vyžití pro všechny věkové kategorie ať už na břehu, nebo na vodě.

Také dětský areál je svou rozlohou jedním z největších v celé Praze. Skýtá propojený komplex velkých dětských bazénů a brouzdališť, vlastní občerstvení, půjčovny hraček, her, vybavení a nabízí celou řadu dalších dětských aktivit. Je ideální místem pro děti a jejich rodiče.

 

Sign in

Forgot password

I’m here for the first time and want to register