Triko s límečkem CZECH FOOTBALLGOLF bílé - volitelný text

CODE: 16


BÍLÉ TRIKO S LÍMEČKEM S LOGEM CZECH FOOTBALLGOLF ASOCIATION NA SRDCI A VOLITELNÝM TEXTEM

On stock

23 € / pcs

Size:


Estimated shipping times

Germany: 7 days
Rest of Europe: 8 days
USA and Canada: 11 days
Rest of the world: 15 days


Česká fotbalgolfová asociace

CO JE FOTBALGOLF?

Fotbalgolf je nový fenomén v České Republice. Jeho počátky sahají až do 80.let minulého století, kde v severských zemích sloužil jako zábava farmářů a jejich sousedů. Vše se ale změnilo v roce 2004, kdy vznikla ve Švédsku Světová fotbalgolfová asociace-WFGA, která dala fotbalgolfu jasný ráz a pravidla. Od roku 2007 se každoročně koná Mistroství evropy a Mistrovství světa, přičemž se hraje i evropská tour, jejíž součástí je i Česká republika.

U nás se vznik fotbalgolfu datuje od listopadu 2013, kdy vznikla Česká fotbalgolfová asociace a následně byla vzata pod křídla WFGA. V roce 2014 se začalo s budováním certifikovaných fotbalgolfových hřišť pod jednotným názvem FotbalPark. Dnes jich je otevřeno devět, a v budoucnu se počítá s otevřením dalších 21 FotbalParků v ČR a 15 na Slovensku. Od roku 2015 se v České republice hraje 1.Fotbalgolfová liga. V současnosti ČR číta 23 registrovaných klubů. Pokus si chcete zahrát, navštivte některý z FotbalParků, kde si můžete půjčit míč, dostanete “skórekartu” a můžete vyrazit :-). Není potřeba žádné členství a drescode. 

Fotbalgolf je hlavně zábava pro všechny věkové kategorie. Můžeme jí charakterizovat  jako nenáročnou sportovní aktivitu v pěkném prostředí, vhodnou pro rodiny, děti, muže ženy a seniory. Věříme, že i vy přijdete fotbalgolfu na chuť! Podrobné informace najdete na oficiálním webu CFGA www.cfga.cz, nebo na našich sociálních sítích. Vše o hřištích najdete na portálu www.fotbalpark.cz a pokud se budete chtít zúčastnit nějakého turnaje, tak vše najdete na www.gscore.eu

 
FotbalPark www.fotbalpark.cz
Česká fotbalgolfová asociace www.cfga.cz
gScore www.gscore.eu

Sign in

Forgot password

I’m here for the first time and want to register

Select a size

Question about product

Upload

Quantity

If you purchase more than 50 items of one product, we will be happy to offer you special purchase terms. Send us information about the selected product and we will contact you with an offer.

Upload