Triko PRAGUE BLACK PANTHERS šedé pánské


TRIKO V BARVĚ ŠEDÉ S DESIGNEM PRAGUE BLACK PANTHERS

On stock

16,30 € / pcs

Select a size


Estimated shipping times

Germany: 7 days
Rest of Europe: 8 days
USA and Canada: 11 days
Rest of the world: 15 days


AMERICKÝ FOTBAL

Rychlost, tvrdost, týmovost a taktika! Tak by se dal stručně charakterizovat americký fotbal, který se u nás hraje již od roku 1994. Sport často označován jako šachy ve zbroji. Americký fotbal je vizuálně atraktivní a přináší silné emoce pro hráče, ale především i diváky a fanoušky. Fanoušci jsou důležitou součástí týmů a pořádně hlasitá podpora fanoušků má vliv i na ztíženou komunikaci soupeře. Ne nadarmo se o fanoušcích amerického fotbalu často hovoří jako o dvanáctém hráči na hřišti.

V České republice je v 29 klubů ve všech krajích. Nejvyšší liga amerického fotbalu má 7 týmů: Brno Alligators, Brno Sígrs, Ostrava Steelers, Pardubice Stallions, Pilsen Patriots, Prague Black Panthers, Prague Lions. Finále (tzv. Czech Bowl) se již tradičně odehrává v přímém přenosu na ČT sport a budí zájem médií. Je to vrchol, který probouzí jedinečné emoce a přibližuje fanouškům show, která je tak spjatá s americkým fotbalem v zámoří.

Americký fotbal hrají u nás také ženy, které mají sezónu na podzim.

Sledovat americký fotbal můžete především na facebookovém profilu. Aktuální informace a reportáže ze zápasů nabízí magazíny Touchdown na ČT sport a ČAAF.TV na Youtube. Krásnou vizuální podívanou jsou přímé přenosy na ČT sport, které se přibližují tomu, co zná televizní divák ze zámoří. Nechybí tak důležitá 2D i 3D grafika, nebo videorozhodčí.

Více o americkém fotbalu:

 

 

 

Sign in

Forgot password

I’m here for the first time and want to register

Select a size

Question about product

Upload

Quantity

If you purchase more than 50 items of one product, we will be happy to offer you special purchase terms. Send us information about the selected product and we will contact you with an offer.

Upload