Triko BASEBALL CÉČKO tmavě modrý melír pánské


TRIKO V BARVĚ TMAVĚ MODRÝ MELÍR S DESIGNEM BASEBALL CÉČKO

On stock

16,30 € / pcs

Select a size


Estimated shipping times

Germany: 7 days
Rest of Europe: 8 days
USA and Canada: 11 days
Rest of the world: 15 days


ČESKÁ BASEBALLOVÁ ASOCIACE

Český baseball prožil skvělý rok 2019 a směle vyhlíží i ten další.

Velký sen o startu na OH v roce 2020 našim reprezentantům těsně unikl. Ale titul Mistrů Evropy v kategorii do 23 let, krásné 5. místo na ME mužů s postupem na kvalifikaci o OH a výborné 8.místo naší žákovské reprezentace, to je parádní vizitka českých baseballistů.

Baseball je právem označován termínem „nejrychlejší šachy na světě“ Přináší souboj individualit – nadhazovače a pálkaře, ale podporuje také náročnou týmovou spolupráci. Své místo si v něm najde každý – velký, malý, silný, rychlý i pomalý.

Naše fanouškovská rodina díky úspěchům našich hráčů stále roste. Máte už i vy naše fanouškovské triko nebo repliku triček, které nosí čeští reprezentanti? Nebo teď na zimu teplou mikinu či hrnek, ze kterého budete pít ranní kávu či čaj?

Češi do toho!!!

 

Všechny informace o baseballu v ČR najdete na webových stránkách www.baseball.cz, aktuality na facebookovém profilu Baseball Czech. Zápasy Extraligy je možné sledovat on-line, na speciálním webu věnovaném Extralize extraliga.baseball.cz . Zde najdete i tolik oblíbené statistiky jednotlivých hráčů.

 

Více o Baseballu:

 

Sign in

Forgot password

I’m here for the first time and want to register

Select a size

Question about product

Upload

Quantity

If you purchase more than 50 items of one product, we will be happy to offer you special purchase terms. Send us information about the selected product and we will contact you with an offer.

Upload