Triko BASEBALL CÉČKO CAPTAINS šedé pánské


TRIKO V BARVĚ ŠEDÉ S DESIGNEM BASEBALL CÉČKO CAPTAINS

On stock New

16,30 € / pcs

Select a size


Estimated shipping times

Germany: 7 days
Rest of Europe: 8 days
USA and Canada: 11 days
Rest of the world: 15 days


ČESKÁ BASEBALLOVÁ ASOCIACE

V roce 2019 budeme hrát kvalifikaci o postup na Olympijské hry v Tokiu. Plníme tak vizi „Road to Tokio“, která nás žene dopředu a dodává nám energii. Účast na olympiádě by byla splněným snem všech českých baseballistů.

Baseball je právem označován termínem „nejrychlejší šachy na světě“. Přináší souboj individualit – nadhazovače a pálkaře, ale podporuje také náročnou týmovou spolupráci. Diváci mohou obdivovat dlouhé odpaly, stejně tak jako přesné nadhozy a mnohdy akrobatické výkony hráčů v obraně.

Důležitou součástí každého týmu jsou samozřejmě fanoušci, kteří si tradičně oblékají dresy svého favorita. Ti čeští mohli dosud fandit v replikách.

Od letošní sezóny pro ně přicházíme s novou sérií triček a mikin. Kolekci vévodí hlavní atributy našeho sportu – pálka a míček.

Reprezentace České republiky vždy usiluje o medaile na Mistrovství Evropy a turnajích Little League. Hrajeme v pěti věkových kategoriích a každá z nich má svůj vrcholný turnaj. Přijďte podpořit české týmy v tom správném oblečení! 

Češi do toho!!!

Všechny informace o baseballu v ČR najdete na webových stránkách www.baseball.cz, aktuality na facebookovém profilu #baseballczech. Zápasy Extraligy je možné sledovat on-line, na speciálním webu věnovaném Extralize extraliga.baseball.cz . Zde najdete i tolik oblíbené statistiky jednotlivých hráčů.

 

Více o Baseballu:

 

Sign in

Forgot password

I’m here for the first time and want to register

Select a size

Question about product

Upload

Quantity

If you purchase more than 50 items of one product, we will be happy to offer you special purchase terms. Send us information about the selected product and we will contact you with an offer.

Upload