Triko BANFF 2016 bílé dámské


BÍLÉ S LOGEM BANFF

On stock

14,60 € / pcs

Select a size


Estimated shipping times

Germany: 7 days
Rest of Europe: 8 days
USA and Canada: 11 days
Rest of the world: 15 days

Complete your collection


Filmový festival BANFF

Banff Mountain Film Festival je mezinárodní filmová soutěž, kde jsou k vidění ty nejlepší snímky světa spojené s horskou tématikou. Filmový festival je vyvrcholením několika událostí včetně knižního festivalu a fotografické soutěže. 

Historie festivalu sahá do roku 1976 a od té doby probíhá každoročně, první listopadový víkend, v malém horském městečku Banff, které se nachází na západě Kanady v provincii Alberta asi 130 km západně od Calgary. Jakmile skončí filmový festival v Banffu, vstupují  nejlepší snímky na světové turné - Banff Mountain Film Festival World Tour. Na každé jeho zastávce vybírá pořadatelská organizace ty filmy, které nejlépe odpovídají místním zájmům. 

Každoročně se do soutěže přihlásí asi 300 filmů z více než 35-ti zemí světa. Komise do finále předem vybere zhruba 55 snímků, které se na festivalu promítnou. Mezinárodní filmová porota vybere nejlepší filmy a udělí jim ceny v osmi kategoriích: Velká cena, Lezení, Horské sporty, Horské prostředí, Kultura v horách, Krátký film s horskou tematikou (pod 15 minut) a Hraný film s horskou tématikou. Obecenstvo rozhodne o vítězi Ceny publika. 

 

 

Sign in

Forgot password

I’m here for the first time and want to register

Select a size

Question about product

Upload

Quantity

If you purchase more than 50 items of one product, we will be happy to offer you special purchase terms. Send us information about the selected product and we will contact you with an offer.

Upload