ČESKÁ BASEBALLOVÁ ASOCIACE

Český baseball prožil skvělý rok 2019 a směle vyhlíží i ten další.

Velký sen o startu na OH v roce 2020 našim reprezentantům těsně unikl. Ale titul Mistrů Evropy v kategorii do 23 let, krásné 5. místo na ME mužů s postupem na kvalifikaci o OH a výborné 8.místo naší žákovské reprezentace, to je parádní vizitka českých baseballistů.

Baseball je právem označován termínem „nejrychlejší šachy na světě“ Přináší souboj individualit – nadhazovače a pálkaře, ale podporuje také náročnou týmovou spolupráci. Své místo si v něm najde každý – velký, malý, silný, rychlý i pomalý.

Naše fanouškovská rodina díky úspěchům našich hráčů stále roste. Máte už i vy naše fanouškovské triko nebo repliku triček, které nosí čeští reprezentanti? Nebo teď na zimu teplou mikinu či hrnek, ze kterého budete pít ranní kávu či čaj?

Češi do toho!!!

 

Všechny informace o baseballu v ČR najdete na webových stránkách www.baseball.cz, aktuality na facebookovém profilu Baseball Czech. Zápasy Extraligy je možné sledovat on-line, na speciálním webu věnovaném Extralize extraliga.baseball.cz . Zde najdete i tolik oblíbené statistiky jednotlivých hráčů.

 

Více o Baseballu:

 

Sign in

Forgot password

I’m here for the first time and want to register