Mikina s kapucí ŽLUTÉ LÁZNĚ - šedá NEPIJU, KONZUMUJU.


ŠEDÁ MIKINA S KAPUCÍ S DESIGNEM NEPIJU, KONZUMUJU.

On stock

31,30 € / pcs

Select a size


Estimated shipping times

Germany: 7 days
Rest of Europe: 8 days
USA and Canada: 11 days
Rest of the world: 15 days


Žluté lázně

Unikátní přírodní areál městské pláže u Vltavy v samém centru Prahy je sportovní, společenské a kulturní centrum hlavního města. 

Prestižní agentura Lonely Planet vyhodnotila Žluté lázně v Top10 nejkrásnějších evropských areálů městských pláží. Žluté lázně, díky své velké rozloze (36 000 m2), nabízí široké možnosti aktivního i pasivního trávení volného času pro všechny věkové kategorie, sportování a odpočinek. 

Nedílnou součástí jsou i restaurace, bary, pizzerie, otevřené grily a stánky s občerstvením. Bohatá nabídka rychlého občerstvení a možnost klidného posezení v některé z klasických restaurací je schopna uspokojit všechny požadavky návštěvníků.

Areál Žlutých lázní je díky své rozloze a rozmanitosti, také vyhledávanou a velice oblíbenou lokalitou pro pořádání velkých či menších kulturních a společenských akcí.

Velmi pestrá a atraktivní je i nabídka sportovišť a sportovního vyžití pro všechny věkové kategorie ať už na břehu, nebo na vodě.

Také dětský areál je svou rozlohou jedním z největších v celé Praze. Skýtá propojený komplex velkých dětských bazénů a brouzdališť, vlastní občerstvení, půjčovny hraček, her, vybavení a nabízí celou řadu dalších dětských aktivit. Je ideální místem pro děti a jejich rodiče.

 

Sign in

Forgot password

I’m here for the first time and want to register

Select a size

Question about product

Upload

Quantity

If you purchase more than 50 items of one product, we will be happy to offer you special purchase terms. Send us information about the selected product and we will contact you with an offer.

Upload