Mikina s kapucí TD dámská šedá

CODE: YY488


DÁMSKÁ ŠEDÁ MIKINA S KAPUCÍ S LOGEM TD OUTDOOR FITNESS

On stock

33 € / pcs

Select a size


Estimated shipping times

Germany: 7 days
Rest of Europe: 8 days
USA and Canada: 11 days
Rest of the world: 15 days


TEREZA DELL - OUTDOOR FITNESS

Pohyb je pro můj život nezbytný jako voda a vzduch.

Rychlost na sjezdových lyžích, hravost na snowboardu, kondice na běžkách a při běhu, variabilita na horském kole, volnost při pěších toulkách horami, to je pohyb, který miluji.

Závodně jsem se ale věnovala gymnastice a později street dance a převážnou většinu času jsem trávila v tělocvičně, a proto jsem postupně čím dál tím víc vyhledávala pohyb venku, čímž se zrodil Outdoor fitness.

Svět je pro mě jedna velká tělocvična, proto na svých lekcích využívám toho, co je zrovna k dispozici na trase. Každá lekce je zcela originální, protože nápady na cvičení vychází nejen z toho, jaké pomůcky nám příroda cestou nabídne, ale i z nálady mých klientů, momentální atmosféry a počasí.

Outdoor fitness je intervalový trénink probíhající venku v přírodě propojující vytrvalostní, funkční, silový, dynamický a obratnostní trénink mísící se s emocemi vyplývajícími z pohybu na čerstvém vzduchu.

Zde najdete ceník mých služeb.

           

Sign in

Forgot password

I’m here for the first time and want to register

Select a size

Question about product

Upload

Quantity

If you purchase more than 50 items of one product, we will be happy to offer you special purchase terms. Send us information about the selected product and we will contact you with an offer.

Upload