Mikina bez kapuce ALICE BAREVNÁ šedá dětská


ŠEDÁ MIKINA S DESIGNEM HANKY ČEŘOVSKÉ

On stock

21,70 € / pcs

Select a size


Estimated shipping times

Germany: 7 days
Rest of Europe: 8 days
USA and Canada: 11 days
Rest of the world: 15 days

O autorovi

 

 

Pod značkou BALLU vyrábím od roku 2013 papírové sběratelské hračky a interiérové doplňky. Jsem přesvědčena, že papír, který tvoří základní stavební prvek všech mých výrobků, je zcela ideální tvárný materiál, nabízející nekonečné možnosti zpracování.

Více o mé tvorbě

Ke své tvorbě využívám převážně papír, látku a barvy.

Veškeré papírové hračky a dekorace vytvářím zcela ručně a každou z nich také ručně maluji fixou a akrylovými barvami. Figurky jsou plněny ovčím rounem.

Látkové figurky sama navrhuji v počítači, a pak nechávám vytisknout, šiji je na šicím stroji a plním dutým protialergenním vláknem. 

Svým figurkám tak vkládám jedinečný rukopis. Díky použité technologii a originálnímu ztvárnění expanduji i do zahraničí. A tak mé výrobky putují do Ameriky, Japonska a Kanady.

Své kolekce neustále rozšiřuji, a tak v současné době mohu nabídnout i jedinečné přenesení ručně malovaných postaviček na textil určený k běžnému nošení.

O autorovi

Jmenuji se Hana Čeřovská. Bydlím v malebném kraji za Ještědem, kde také čerpám svoji inspiraci k tvorbě. 

Celý život mám velice blízko k umění a k architektuře. A tak má touha se výtvarně realizovat nezůstala bez odezvy.

Vystudovala jsem sice střední školu v oboru Zubní technik, avšak po mateřské dovolené jsem se rozhodla vydat se jiným, kreativním směrem. 

Vice o mojí tvorbě :

 

Sign in

Forgot password

I’m here for the first time and want to register

Select a size

Question about product

Upload

Quantity

If you purchase more than 50 items of one product, we will be happy to offer you special purchase terms. Send us information about the selected product and we will contact you with an offer.

Upload