Partners – Finanční poradenství JINAK

more

type

For

size

Colour

13 products

PARTNERS

Co znamená to JINAK?

V polovině roku 2007 jsme založili Partners, protože tu jednoduše chyběly kvalitní služby a lidé to začali pociťovat na vlastní kůži. To nás „nakoplo“ a rozhodli jsme se fungování finančního poradenství změnit – povýšit ho na úroveň vyspělých zemí.

Je to běh na dlouhou trať, který občas bolí, ale ty výsledky za to stojí. Už v roce 2009 jsme se stali největší finančně poradenskou společností na českém trhu. Jsme o krok napřed, udáváme finančnímu poradenství v Čechách směr. Nekopírujeme konkurenci, určujeme pravidla a jdeme vlastní cestou. Měníme trh a prokazujeme v praxi, že je možné dělat finanční poradenství jinak.

 

Záleží nám na našich klientech, proto jednáme férově a na rovinu, abychom se vám mohli podívat do očí i za 30 let. Víme, že se kvalitní hodnoty vytváří v čase, proto je naše poradenství celoživotní.

Sníme o tom, že budeme jedinou alternativou pro ty z vás, kteří hledají dlouhodobé řešení, kvalitu a spolehlivost.

První dojem rozhoduje!

Upravený a vyladěný vzhled je vizitkou úspěšného finančního poradce společnosti Partners Financial Services, a.s. Nejen vědomosti, obchodní dovednosti a manažerské schopnosti totiž rozhodují, zda bude ve své profesi na vrcholu, nebo bude sedět v koutě. Musí také dobře vypadat a stejně se i cítit! Za všech okolností – při sportu, na túře, či u táboráku!

Proto je Partners oblečení vyrobeno z kvalitních materiálů. Jak to víme? Jednoduše jsme každý kousek osobně vybírali, navrhovali, odzkoušeli na sobě samých. Absolvovali jsme v nich nejrůznější společenské aktivity, jako jsou dětské dny, charitativní sportovní turnaje, maratony apod., ale samozřejmě je využíváme i pro soukromé účely.

Nyní se v nich můžete cítit skvěle i vy, což nám udělá radost ze všeho nejvíc! 

PS: Neboť máme v hlavě spoustu nápadů, najdete v našem repertoáru řadu dalších vychytávek.

Partners – Finanční poradenství JINAK

 

Sign in

Forgot password

I’m here for the first time and want to register